Ulefone Armor 22 8/128GB Green
Ідеальний в Руці
Armor 22 не зважаючи на супер захищений корпус, має товщину всього 15 мм, його загальний вигляд включає в себе елементи механічного дизайну. Срібні смужки з обох боків з ергономічним антиковзким покриттям, забезпечують найкомфортніший захват в руці. Блок камер має додатковий захист, металеву рамку, яка також сприяє підвищенню міцності та герметичності всього корпусу.
Військовий рівень надійності
Сертифікований за стандартами IP68/IP69K, MIL-STD-810H, Armor 22 витримує надважкі умови та надзвичайні впливи. Він стійкий до води, пилу і екстремальних температур, а також може витримати падіння та удари. Armor 22 це ідеальне рішення для таких галузей, як будівництво, виробництво, транспорт, спорт і навіть для любителів активного відпочинку та найвимогливіших користувачів.
Подвійна головна камера 64 МП + 64 МП
Модуль камери на новому рівні. У Armor 22 на задній стороні розташована подвійна камера, яка складається з 64-мегапіксельної камери з широким кутом огляду та 64-мегапіксельної камери нічного бачення. Високопродуктивність камери виводить можливості фотозйомки на новий рівень. У поєднанні з інфрачервоними світлодіодами та модулями спалаху - камера досягає фантастичних результатів та якості знімків.
Алгоритм NightElf Ultra 2.0
Камера нічного бачення 64 МП. Об'єктив для нічного бачення має рекордний обсяг мегапікселів у 64 МП, а також вдосконалений алгоритм Ulefone NightElf Ultra 2.0. Завдяки потужному ІЧ-сенсору при слабкому світлі чи повній темряві ви зможете знімати дуже чіткі та деталізовані зображення, занурюючись у чудові моменти нічної зйомки, спостереження за дикою природою та допомагаючи в рятувальних операціях з можливістю виявляти крихітні деталі в темряві. Камера з широким кутом огляду 64 МП. Більше світла, більше чіткості. Armor 22 має основну камеру Sony IMX686 з об'єктивом ƒ/1.89, датчиком розміру 1/1.7", розміром пікселя 0.8 мкм, що забезпечує більше світла для зйомки надзвичайно чітких зображень з дрібними деталями.
Фронтальна камера 8 МП
Обладнаний фронтальною камерою на 8 МП, Armor 22 може знімати більше деталей та створювати більш чіткі зображення, що дозволяє насолоджуватися відеодзвінками високої якості та власноруч створювати якісні відеоблоги.
Підводна камера
Просто увімкніть режим підводної камери, щоб робити приголомшливі фотографії та відео під водою, записуючи унікальні моменти підводного життя.
Дисплей FHD+ 6.58 дюйма з частотою оновлення 120 Гц
Armor 22 має вражаючий великий дисплей розміром 6.58 дюйма з роздільною здатністю FHD+ 2408 х 1080, що забезпечує широкі візуальні можливості та подає більш чіткі та деталізовані зображення. Висока частота оновлення 120 Гц забезпечує плавніше відображення на екрані, роблячи відео та ігри більш плавними та реалістичними.
Чипсет MediaTek Helio G96. Восьмиядерний процесор.
Чипсет MediaTek Helio G96 має восьмиядерний процесор з частотою 2.05 ГГц, завдяки чому Armor 22 працює плавно і безперебійно, ідеально підходить для стрімінгу, гри та багатозадачності.
До 16 ГБ ОЗП + 128 ГБ ПЗП
Armor 22 оснащений 8 ГБ вбудованої оперативної пам'яті з можливістю розширення до 16 ГБ для виконання ресурсоємних завдань, а також 128 ГБ вбудованої внутрішньої пам'яті, яку можна розширити до 512 ГБ. Це дозволяє одночасно запускати багато додатків і ігор без будь-яких завад або сповільнень.
Може служити як універсальний пульт
Більше, ніж просто смартфон, Armor 22 оснащений ІЧ-бластером, датчик який може перетворити смартфон на універсальний пульт для телевізорів, кондиціонерів та інших пристроїв, сумісних з ІЧ-пультами.
Велика батарея на 6600 мА*г. Підтримка швидкої зарядки 33 Вт.
Завдяки великій батареї об'ємом 6600 мА*г в Armor 22 ви можете забути про недостатню зарядку і часте підзаряджання. Швидка зарядка на 33 Вт заощаджує час і завжди готова до використання. Функція підтримки зворотного заряджання допомагає вам вирішити нагальну потребу у відновленні годинників, смартфона чи навушників.
Глобальні 4G LTE-діапазони
Охоплюючи широкий спектр глобальних діапазонів 4G LTE по всьому світу, ви можете подорожувати без обмежень. Armor 22 пропонує якісні голосові дзвінки HD, низьку затримку, швидший доступ до даних і кращий онлайн-досвід.
GPS + GLONASS + Beidou + Galileo
Глобальні навігаційні супутникові системи. Повноцінні системи навігації GPS, GLONASS, Beidou, Galileo надають точне і надійне позиціювання, навігацію і служби синхронізації для користувачів по всьому світу. Більше не бійтеся загубитися в дикій природі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulefone |
| Страна производитель | Китай |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительный сервис | Настройка, Сервисное обслуживание |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик, Резина |
| ОС | Android |
| Реплика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), CDMA, 4G (LTE), 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Зелёный |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Вспышка фронтальной камеры | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Диктофон | Да |
| Запись видео | Да |
| Игры | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 64 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Максимальное разрешение видео | 1920x1080 |
| Органайзер | Планировщик задач, Часы, Будильник, Календарь, Калькулятор |
| Разъем для наушников | Есть |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Сигналы вызова | Виброзвонок, Полифонические мелодии, MP3-мелодии |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.58 дюйм |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Тип экрана | IPS |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 401 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 409 г |
| Высота | 175.2 мм |
| Толщина | 18.8 мм |
| Ширина | 83.4 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Процессор | Mediatek Helio G96 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2050 МГц |
| Связь и коммуникации | |
| Доступ в интернет | HSPA+, EDGE, WAP, 5G, LTE, HSUPA, GPRS, HSPA, CDMA |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB Type-C, NFC, Bluetooth |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Модем | Да |
| Работа с сообщениями | E-mail, SMS, EMS, MMS |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Акселлерометр, Диктофон, Датчик освещенности, Сканер лица, Компас, Гироскоп, Датчик приближения, Touch ID, Пылезащитный корпус, Фонарик, Ударопрочный корпус, Быстрая зарядка, Видеоплеер, Аудиоплеер |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 6600 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Разрешение экрана | 2408×1080 |
- Цена: 8 141 ₴





